De inschrijvingen zijn gesloten! We krijgen alle tickets zoals we ze besteld hebben dus iedereen die staan gevraagd heeft krijgt deze. De staantribune is nu wel uitverkocht. Zittribune niet maar in principe zijn de inschrijvingen nu wel afgesloten, wij kunnen geen extra tickets meer voorzien, mogelijk kan het OSV zelf dit wel nog, wil je dus nog een ticket kan je best hen rechtstreeks contacteren..
Ons programma :
.
-----
De inschrijvingen voor Freiburg staan al een tijdje open ondertussen en de eerste deadline voor in te schrijven is vanavond verstreken. Dat wil zeggen dat iedereen die voor vanavond zich ingeschreven had alvast zeker is van zijn/haar ticket en/of plaatsje op onze bus.
We houden de inschrijvingen echter open want mogelijk is er geen tickettekort en kunnen we dus nog bijkomende inschrijvingen aannemen. Vanaf nu geldt niet meer jouw persoonlijke coëfficiënt maar first come first served. Iedereen die zich nu nog inschrijft weet echter maandag pas met zekerheid of hij/zij een ticket (al dan niet met busvervoer) heeft. Ook zekerheid of je het gevraagde ticket staan of zit krijgt wat je besteld hebt kunnen we dan pas geven.
Het ligt ondertussen dus vast dat we zeker een bus inleggen, we hebben voldoende inschrijvingen, 35 al. We hopen op nog enkele bijkomende inschrijvingen zodat we boven de 40 personen uitkomen en we de bus aan 60 ipv 70 euro per persoon kunnen aanbieden. Wie dus nog mee wil naar Freiburg met onze bus, schrijf je zo snel mogelijk in via onze website, kies daar op de pagina van inschrijvingen "Freiburg - Genk". Je hoeft je niet apart ook nog eens in te schrijven voor het ticket, als je je inschrijft voor het busvervoer zit het ticket daarbij inbegrepen.
Hier nog eens ons gepland uurschema voor de busverplaatsing zonder overnachting :
Vertrek in Lanaken (geen andere opstapplaats) : donderdagmorgen 5u.
Duur busrit : 7u30 met ongeveer om het anderhalf uur een stop (2x15min en 1x45min)
Aankomst Freiburg : rond 12u30
Wedstrijd 18u45
Einde wedstrijd omstreeks 20u40 (zonder verlengingen)
Vertrek naar Lanaken : de bus moet 9u stilstaan (rusttijd chauffeur) dus dit kan vanaf 21u30, vandaar dat we ook zo vroeg vertrekken 's morgens zodat we niet te lang moeten wachten na de wedstrijd om huiswaarts te keren.
Aankomst in Lanaken : rond 5u
Busprijs : halen we de 40 personen zal deze dus 60€ bedragen, bij minder dan 40 wordt dit 70€.
Wedstrijdtickets kosten 18 euro voor een staanplaats en 36 euro voor een zitplaats.
Ook voor losse wedstrijdtickets kan je dus nog tot zondag 19u inschrijven via onze website.
Dit is de uiterste deadline voor in te schrijven, dan moeten we onze tickets bestellen bij het OSV, maandagochtend moeten zij immers op hun beurt de tickets bij Freiburg bestellen. Dus na zondagavond is niets meer mogelijk!
----
Zowel voor met als zonder busvervoer staan de inschrijvingen nu open. De Racing Devils krijgen 110 tickets minstens. Als er een tekort zou zijn geldt de coëfficiënt. De deadline voor in te schrijven staat momenteel open tot donderdag 19u, dan moeten we kunnen inschatten of we een bus inleggen of niet. Inschrijven uitsluitend via pagina inschrijvingen! Niet via contactformulier, sms, whatsapp enz...
Wie meegaat mét bus krijgt 2 punten voor zijn coëfficiënt, zonder bus levert geen punten op.
Er zijn zowel staan- als zitplaatsen beschikbaar, hou er rekening mee dat bij een tekort je mogelijk een ander type kaart toegewezen krijgt, op basis van iedereen zijn coëfficiënt.
Info busvervoer:
Het voorstel dat momenteel op tafel ligt voor Freiburg zal ongeveer als volgt uitzien, alles onder voorbehoud van genoeg inschrijvingen :
De poll wijst geen voorkeur voor met of zonder overnachting uit, Heidebloem geeft aan dat met overnachting erg duur en complex wordt dus lijken we eerder richting zonder overnachting te gaan met een mogelijk tijdschema als volgt :
Vertrek Lanaken donderdagmorgen 5u. Rekening houdend met 2 pauzes van 15min en 1 langere pauze van 45min zouden we dan rond 12u30 aankomen. Na aankomst moet de bus 9u stilstaan waardoor we vanaf 21u30 terug kunnen vertrekken. De wedstrijd is om 18u45 dus zonder verlengingen is die iets voor 20u45 gedaan. Aankomst terug in Lanaken zou dan rond 5u vrijdagmorgen zijn. Uren onder voorbehoud, er kan altijd nog lichtjes van afgeweken worden.
We rekenen op minstens 30 personen en zullen een variabele busprijs instellen (excl wedstrijdticket) :
30-34p : €80
35-39p : €70
40p + : €60
Moesten we net onder de 30p zitten kunnen we nog bekijken of we de bus toch inleggen maar dan zal het duurder worden, kostprijs heidebloem gedeeld door aantal inschrijvingen.
We krijgen 2000 tickets, 1200 staan- en 800 zitplaatsen. Ze kosten respectievelijk 18 en 36 euro.
Status betalingen 5-3 17u (0=betaald) :
1 Broux Daniel 0
2 Broux Thijs 96
3 Duwe Sean 78
4 Eevers Fleur 78
5 Eevers Robin 0
6 Engelen John 96
7 Erkens Rudi 96
8 Hendrikx Jessy 0
9 Houben Jeroen 0
10 Jacobs Marco 78
11 Janssens John 78
12 Krysztofiak Daniel 96
13 Krysztofiak Sem 78
14 Lambrechts Jelte 0
15 Laureys Inge 0
16 Leerschen Armando 0
17 Liebens Peter 96
18 Ramaekers Colla 96
19 Ramaekers Jean-Marie 96
20 Ramant Guido 0
21 Rogiers Len 0
22 Rogiers Sebe 0
23 Rozina Jimmy 96
24 Sallaerts Benjamin 0
25 Skrzypczak Tomasz 0
26 Snellinx Stephen 0
27 Stas Zion 78
28 Theunissen Frank 96
29 Thijs Levi 78
30 Thijs Michael 78
31 Van Den Bergh Tony 0
32 Van Den Bergh Wim 0
33 Vanderhoeven Robert 96
34 Vanherf Dirk 0
35 Volckaerts Marc 0
------
Eerder nieuws :
Genk heeft zonet Freiburg geloot in de 8e finale in de Europa League. Freiburg im Breisgau ligt on het zuiden van Duitsland op 478km van het Pannehof. Dat is zeker goed haalbaar met een bus en dus polsen we bij iedereen die interesse heeft of ze interesse hebben met een bus mee te gaan (al dan niet met overnachting) of eigen vervoer verkiezen. Jullie kunnen hiervoor de poll invullen op onze website.
We hebben ondertussen ook al prijs opgevraagd bij Heidebloem en wachten hun voorstel ivm vertrekuren af.
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht.
Plaats reactie:
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen!
Indien u nog geen account heeft, of uw logingegevens niet meer kent, klik rechtsboven op registreren of inloggen (daar kan u uw gegevens opnieuw opvragen).